Bolesti zad, bolesti svalů, bolesti páteře

Certifikovaná zdravotní masérka vás zve při bolestech svalů, kloubů a páteře.

Bolí vás krk? Masáž krku odstraní vaše bolesti

Je rozdíl mezi přetaženým svalem z nějaké jednorázové činnosti a bolestí, která se cyklicky opakuje a je tedy chronická. V některých případech stačí jen jedna návštěva na zdravotní masáž krku, dokonce i když se jedná o vyhnutý obratel, stačí 30 minut. V případě chronických potíží je pravděpodobné, že se na problému podílí i jiné části těla. Obrovský význam krku pro celé tělo není laiky vůbec doceněn, masáž krku by měla být běžnou prevencí.

Bolí vás velké klouby, jako kyčle, ramena – masáže ramen, kyčlí, kloubů

Při řešení chronických potíží s velkými klouby, kolen, kyčlí, ramen masážemi, je zapotřebí se obrnit velkou trpělivostí, některé aktivity nebudou možné, přestože dojde již ke zlepšení. Právě toto podceňování problému jej často činí neřešitelným a postupně se s bolestmi dojde až k invazivním metodám nápravy.

Zdravotní masáže zad – uvolněte záda zdravotní masáží

Bolesti zad jsou nejčastější bolesti. Některé systémy hovoří o tom, že všechny potíže a nemoci vychází od zad. Nevýhodou je, že si na ně samy nevidíme. Mohli bychom tak tyto potíže vidět ve velikém předstihu. Člověku s ohnutými zády nepomůže neustálé napomínání od druhých, aby se narovnal, ale potřebuje speciální péči s jasným cílem – narovnání. Narovnání se věnuje celkem dost systémů, většinou ve spojení s posilováním a spoléhá se na samoopravné mechanismy těla, z mé praxe mi vychází, že je to žalostně málo. Vynaložené úsilí rozhodně nepřináší adekvátní výsledky. Nikdo nemá nic pod kontrolou. Zdravotní masáží rovnáme záda systematicky a svaly máme pod kontrolou.

Bolí vás ruce? Vyzkoušejte zdravotní masáže rukou

Obvykle je to spojeno s celkovou vyčerpaností. Práce je nenáročná a přesto ruce čím dál častěji nejsou schopny vůbec ničeho, pohyby jsou těžkopádné, není možné ani uvolnění, jsou v trvalé tenzi. Protahování a jakékoliv cvičení už nepomáhá, někdy se uvažuje o operacích, někdy to po nich nebývá lepší. Bolí vás ruce jen občas, nebo trvale ? Zvu Vás na masáž rukou.

Masáž hlavy proti bolesti

Většinou bolí hlava ženy, důvod je možné najít v jiném prokrvení než u mužů, kde je silnější. Ženy se rychleji stáhnou – zchladnou rychleji ruce, nohy, ale hlava zůstane zásobovaná stejně. Takže jejich bolesti hlavy nemusí být předstírány, aby měly klid, jak se žertem říká, ale může se u nich opravdu jednat o průvodní jev stresu.

Bolest dolních končetin – masáže dolních končetin

Je mnoho druhů bolestí dolních končetin, mnohé jsou způsobeny částečnou dislokací kloubů nebo chybou v pánvi. Jiné jsou způsobeny vyčerpáním určitých svalů a jiné jsou až ve druhém sledu např. lymfatické potíže, nebo bolest kloubu třeba na palci kvůli jeho přetížení.